| nazwisko | Pociąg gumowy dla części podwozia mini-grobowca Yanmar SV08 |
|---|---|
| słowa kluczowe | Gumowe gąsienice/części podwozia |
| Odporność na chemikalia | Świetnie. |
| Odporność na ciepło | Dobrze. |
| Jakość | Wysoka jakość |
| nazwisko | Gąsienice gumowe do podwozia minikoparki Yanmar VIO 40 |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk |
| Warunki | Nowy |
| Redukcja wibracji | Wysoki |
| Poziom hałasu | Niskie |
| nazwisko | Płyta gumowa dla Yanmar YB10 Mini Excavator |
|---|---|
| Metarialny | stal i guma |
| Nowy czy stary | Nowy |
| Techniczne | Odlewanie/kucie |
| Konserwacja | Niskie |
| nazwisko | Ramię podwozia mini wykopalnika Yanmar YB101UZ |
|---|---|
| słowa kluczowe | Gumowe gąsienice/części podwozia |
| Materiały | Kauczuk naturalny |
| Odporność na rozdarcie | Silny |
| Konserwacja | Niskie |
| nazwisko | Pociąg gumowy dla Yanmar YB201 Mini Excavator |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiał | Kauczuk |
| Odporność na chemikalia | Świetnie. |
| Dostosowanie | Można je dostosować |
| Nazwa | Gumowa ścieżka do Aichi RV042 Mini Excavator podwozia składnik |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Specyfikacja | 200x72x50 lub 230x72x50 |
| Elastyczność | Dobrze. |
| Nazwa | Gumowa gąsienica 300x52,5Kx74 do mocowania podwozia minikoparki Airman AX22 |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Gumowy tor |
| Kolor | czarny |
| Specyfikacje | 300 x 52,5 K x 74 |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa | 300x52.5Kx76 Gumowe tory dla Airmana AX25-2 Mini części podwozia koparki |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Specyfikacje | 300 x 52,5 K x 76 |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa | 300x52.5Kx82 Gumowe tory dla Airmana AX33U Mini Excavator |
|---|---|
| Materiały | Kauczuk naturalny |
| Wielkość | 300 x 52,5 K x 82 |
| Warunki | 100% nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Gumowy tor dla Mini Koparki Takeuchi TB138FR |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiały | Kauczuk naturalny |
| Standardowy | OEM |
| Sposób instalacji | Łatwo. |