| nazwisko | Pociąg gumowy do części podwozia mini-grzebacza Volvo ECR58 |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| materialny | Kauczuk naturalny |
| Warunki | 100% nowy |
| Techniczne | Odlewanie/kucie |
| nazwisko | Pociąg gumowy do części podwozia mini-grzebaczy CAT 308B SR |
|---|---|
| Metarialny | Kauczuk naturalny |
| Absorpcja wstrząsu | Świetnie |
| Odporność na ciepło | Dobrze. |
| Kontrola jakości | Ścisły |
| nazwisko | Gumowy tor dla mini koparki Komatsu PC60-7B |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Warunki | 100% nowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | Wysoki |
| Odporność na ciepło | Dobrze. |
| nazwisko | Gumowy tor dla mini koparki Komatsu PC70-7 |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Warunki | 100% nowy |
| Elastyczność | Wysoki |
| Absorpcja wstrząsu | Wysoki |
| nazwisko | Gumowe tory dla części podwozia mini-grobowców Komatsu PC75 |
|---|---|
| Metarialny | Kauczuk naturalny |
| Warunki | 100% nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Jakość | Wysoki |
| Nazwa produktu | 180x72x37 Gumowa gąsienica do podwozia minikoparki Yanmar B08 |
|---|---|
| Materiały | Kauczuk naturalny |
| Warunki | Nowy |
| Szerokość | 180 mm |
| Zdjęcie | 72 mm |
| Nazwa produktu | Gąsienice gumowe do podwozia minikoparki Yanmar B08-3 |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk |
| Nowy Orr Stary | Nowy |
| Odporność na ścieranie | Wysoki |
| Wytrzymałość na rozciąganie | Wysoki |
| Nazwa produktu | 230x72x43 Gumowa gąsienica do podwozia minikoparki Yanmar B12 |
|---|---|
| Warunki | 100% nowy |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Odporność na korozję | - Tak, proszę. |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Gumowa gąsienica do podwozia minikoparki Yanmar B25V Części zamienne |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiał | Kauczuk |
| Specyfikacja | 300X55.5X76 |
| Warunki | Nowy |
| nazwisko | Gumowe tory dla Yanmar B50-2 Mini Excavator Chassis Components |
|---|---|
| Specyfikacje | 400x72,5x72 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | Wysoki |
| Odporność na rozdarcie | Silny |
| Odporność na ścieranie | Wysoki |