| nazwisko | Rolka gąsienicy do podwozia minikoparki Yanmar B22-2 |
|---|---|
| Do | Części podwozia minikoparki |
| Materiał | 45 mln |
| Konserwacja | Niskie |
| Techniczne | Wykonanie kształtowania |
| nazwisko | Yanmar YB501 Rolnik ścieżkowy do mini-grzebaczy |
|---|---|
| Słowo klucz | Rolka prowadząca / Rolka dolna / Rolka dolna |
| Kolor | czarny |
| Materiał | 45 mln |
| Warunki | Nowy warunek |
| marki | ECHOO |
|---|---|
| Opis | Wałek gąsienicowy B50V |
| Nazwa | 772147-37300 rolki |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Marka OEM | Yanmar |
| Nazwa produktu | Wyroby z podwozia |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | Części podwozia koparki |
| Warunki | 100% nowy |
| Konserwacja | Wymagana niewielka konserwacja |
| Nazwa produktu | Rolka gąsienicowa do podwozia minikoparki Yanmar B15-3EX |
|---|---|
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |
| Materiał | 45 mln |
| Warunki | 100% nowy |
| Trwałość | Trwałe i odporne na zużycie |
| nazwisko | Rolka gąsienicy pasuje do ramy podwozia minikoparki Yanmar B22-2A |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Proces | Wykonanie kształtowania |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Konserwacja | Wymagana niewielka konserwacja |
| nazwisko | Dolny wałek pasujący do części podwozia minikoparki Yanmar VIO10-2 |
|---|---|
| Rodzaj | Części podwozia koparki |
| Zimniej | czarny |
| Warunki | Nowy typ |
| Jakość | Wysoka jakość |
| nazwisko | Włókna ścieżkowe dla ramy podwozia mini-grobowca Yanmar C30E-2A |
|---|---|
| Rodzaj części | części podwozia |
| Wielkość | Ściśle przestrzegaj OEM |
| Skończ. | Gładki |
| Wydajność | Świetnie. |
| nazwisko | Włókno ścieżkowe dla Yanmar YB351-1 Mini części podwozia koparki |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Warunki | Nowy typ |
| technologii | Kucie odlewów / Gładkie |
| Instalacja | Łatwe w instalacji |
| nazwisko | Yanmar SV100 dolny rolnik do ramy podwozia mini-grobowca |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Rolka gąsienicy Rolka dolna |
| Zastosowanie | Koparka gąsienicowa |
| Materiał | 45 mln |
| Skończ. | Gładki |