| nazwisko | Gumowe tory odpowiednie do części podwozia mini-grzebaczy Yanmar YB351 |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wielkość | 320x100x43 |
| Konserwacja | Niskie |
| Dostępne | w magazynie |
| Nazwa | Gąsienica gumowa pasuje do podwozia wywrotki gąsienicowej Yanmar C80R C80R-1 C80R-2 |
|---|---|
| Nazwa części | Gumowa gąsienica wywrotki gąsienicowej |
| Przybory | Guma naturalna |
| Trakcja | Doskonały |
| Stan | 100% nowego |
| Nazwa produktu | Gumowy tor |
|---|---|
| Model | T210 |
| Robić | Yanmar |
| słowa kluczowe | Gumowe gąsienice/części podwozia |
| Nr części | 172552-00230 |
| Nazwa produktu | Gumowy tor |
|---|---|
| Model | T175 |
| Robić | mustang |
| słowa kluczowe | Gumowe gąsienice/części podwozia |
| Nr części | KR32086N541 |
| Nazwa | Gąsienice gumowe pasujące do części podwozia minikoparki Yanmar B17-2 |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk |
| Wielkość | Szerokość: 230mm, Skok: 72mm, Ogniwa: 47 |
| Nowy Orr Stary | Nowy |
| Absorpcja wstrząsu | Wysoki |
| Nazwa produktu | 230x72x47 Gumowy tor pasuje do Yanmar B17-2EX Mini Digger Części podwozia |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk |
| Warunki | Nowy |
| Elastyczność | Dobrze. |
| Redukcja wibracji | Wysoki |
| Nazwa produktu | Gumowy tor 230x72x47 Pasuje do ramy podwozia mini wykopalni Yanmar B15-3 |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiał | Kauczuk |
| Poziom | 72 mm |
| Odporność na ścieranie | Wysoki |
| Nazwa produktu | Koło gumowe kompatybilne z częściami podwozia mini wykopalni Yanmar B15-3EX |
|---|---|
| Materiały | Kauczuk naturalny |
| Szerokość | 230 mm |
| Zdjęcie | 72 mm |
| Trwałość | Wysoki |
| nazwisko | Gumowy tor nadający się do Yanmar VIO25-3 Mini Excavator Chassis Parts |
|---|---|
| materialny | Kauczuk |
| Specyfikacja | 300x55,5x78 |
| Warunki | 100% nowy |
| Odporność na zużycie | Silny |
| nazwisko | Gumowe tory dla Yanmar VIO 70 Mini Excavator |
|---|---|
| słowa kluczowe | Gumowe gąsienice/części podwozia |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nowy Orr Stary | Nowy |
| Trwałość | Wysoki |