| Nazwa produktu | AT339868 Silnik napędowy końcowy dla silnika John Deere Reman-Hydraulic Track |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Silniki gąsienicowe / hydrauliczne silniki gąsienicowe |
| Kolor | czarny |
| Materiał | 50Mn |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | V0621-61510 Silnik napędowy końcowy do ładowarki kołowej Kubota |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Silniki gąsienicowe / hydrauliczne silniki gąsienicowe |
| Kolor | czarny |
| Materiał | 50Mn |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa | Wysokiej jakości rolka dolna R110-7 OEM do części koparki Hyundai |
|---|---|
| Modelu | R110-7 |
| aplikacji | Wiertnica, wywrotka, kombajn, koparka itp |
| Magazynie | Tak |
| Kolor | Czarny |
| nazwisko | Górny walcownik dla Volvo EC55B Mini Excavator Chassis Components |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Rolka nośna / rolka górna |
| Warunki | 100% nowy |
| Technika | Kucie i odlewanie |
| Trwałość | Wysoki |
| nazwisko | Górny rolka do Yanmar VIO 75-A Aftermarket Dostawca rolki nośnej do koparki |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Rolka nośna/rolka górna/rolka górna |
| Materiał | 45 mln |
| technologii | Kucie / Odlewanie |
| Długość życia | Długotrwałe |
| Odporność na ścieranie | Wysoki |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Elastyczność | Wysoki |
| Szerokość | 320 mm lub 12" 59 cali |
| Poziom | 86 |
| Nazwa produktu | Gumowy tor |
|---|---|
| Odporność na ścieranie | wysoki |
| Elastyczność | wysoki |
| Poziom | 86 |
| Szerokość | 320 mm lub 400 mm |
| Imię | Komatsu PC210-3 koło zębate / łańcuchowe do części zamiennych do koparek |
|---|---|
| Model | PC210-3 |
| Rodzaj | Podwozie koparki |
| Gwarancja | 1 rok |
| Magazyn | tak |
| Szerokość | 450 mm lub 18" |
|---|---|
| Spinki do mankietów | 58 lub 56 |
| Poziom | 86 |
| Amortyzacja | wysoki |
| Odporność na ścieranie | wysoki |
| Nazwa produktu | 400x86x49B do części zamiennych do podwozia gumowego CTL BOBCAT T590 |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Warunki | 100% nowy |
| Rodzaj | Część podwozia CTL |