| Nazwa produktu | Koło pasowe luźne |
|---|---|
| Model | 2030568 |
| Słowa kluczowe | Wałk/przednie koło wdera/wdera |
| Stan | 100% nowy |
| Maszyna | brukowiec |
| rozmiar | Śledź OEM Strictly |
|---|---|
| Czas gwarancji | 2000 godzin |
| Kolor | Czarny |
| aplikacji | Mini koparka |
| typu | Części podwozia |
| Numer modelu | VIO50V |
|---|---|
| rozmiar | Wymiary OEM |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Magazynie | Tak |
| Technika | Kucie |
| Szerokość | 400 mm lub 16" |
|---|---|
| Poziom | 86mm |
| Spinki do mankietów | 52 linki |
| Odporność na ścieranie | wysoki |
| Elastyczność | wysoki |
| Nazwa produktu | ID2076 Przedni bezczynnik dla części zamiennej podwozia John Deere CTL |
|---|---|
| Materiał | 50Mn |
| Gwarancja | 1 rok |
| Warunki | 100% nowy |
| Rodzaj | CTL część podwozia |
| Nazwa produktu | 37C-22-11841 dla części zamiennych podwozia Komatsu Rear Idler CTL |
|---|---|
| Materiał | 50Mn |
| Gwarancja | 1 rok |
| Warunki | 100% nowy |
| Rodzaj | Część podwozia CTL |
| Nazwa produktu | Volvo ABG 5820 Wsparcie rolkowe Asfalt Paver Podwozie Akcesoria |
|---|---|
| Twardota powierzchni | HRC52-58 |
| Trwałość | Wysoki |
| Opór | Odporny na korozję i zużycie |
| Wydajność | Zwiększa wydajność maszyny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Modelu | ZX27U-2 |
| typu | Mini koparka |
| Proces | Odlew |
| Warunek | Nowy |
| Nazwa | ECHOO Yanmar B22.2 Front Idler Assy |
|---|---|
| Technologia | Kucie Casting / Gładkie wykończenie |
| Kolor | Jak na zdjęciach |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nr | 7724583710 |
| Nazwa produktu | HAMM 2520-D Gumowe części konstrukcyjne z rolkami buforowymi dla dróg |
|---|---|
| Materiał | guma i stal |
| Gwarancja | 1 ~ 2 lata |
| Warunki | 100% nowy |
| Rodzaj | Części do maszyn budowlanych |