| Nazwa | Gumowy tor do Aichi FR300 Mini Chassis Excavator |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Wielkość | 300x52,5Nx84 lub 320x54x82 |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa | Gumowy tor dla Airmana HM10G Mini Chassis Excavator |
|---|---|
| Materiały | Kauczuk naturalny |
| Warunki | 100% nowy |
| Odporność na rozdarcie | Silny |
| Zgodność | Koparka kompaktowa |
| Nazwa | Gumowa gąsienica 300x52,5Kx74 do mocowania podwozia minikoparki Airman AX22 |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Gumowy tor |
| Kolor | czarny |
| Specyfikacje | 300 x 52,5 K x 74 |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa | 300x52.5Kx76 Gumowe tory dla Airmana AX25-2 Mini części podwozia koparki |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Specyfikacje | 300 x 52,5 K x 76 |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa | Wyroby z gumy 300x52.5Kx76 dla Airmana AX30UR Mini Excavator Chassis Frame |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Specyfikacja | 300 x 52,5 K x 76 |
| Warunki | 100% nowy |
| Garnitur dla maszyny | Minikoparka |
| Nazwa | 300x52.5Kx78 Gumowe tory dla Airmana AX27U Kompaktowe części podwozia koparki |
|---|---|
| materialny | Kauczuk naturalny |
| Specyfikacje | 300 x 52,5 K x 78 |
| Warunki | 100% nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa | Wyroby z gumowych torów 300x52.5Kx78 dla Airmana AX29U ramy podwozia koparki |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Wielkość | 300 x 52,5 K x 78 |
| Warunki | 100% nowy |
| Elastyczność | Wysoki |
| Nazwa | 300x52.5Kx82 Gumowe tory dla Airmana AX30 Części podwozia koparki |
|---|---|
| Materiały | Kauczuk naturalny |
| Warunki | 100% nowy |
| Konserwacja | Niskie |
| Odporność na rozdarcie | Silny |
| Nazwa | 300x52.5Kx82 Gumowe tory dla Airmana AX30UR-3 Części podwozia koparki |
|---|---|
| Wielkość | 300 x 52,5 K x 82 |
| Materiały | Kauczuk naturalny |
| Warunki | 100% nowy |
| Elastyczność | Świetnie. |
| Nazwa | Assy dla podwozia koparki JCB JS220 |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Techniczne | Wykonanie kształtowania |
| Długość życia | Długotrwałe |
| Transport morski | Samolotem/morzem/pociągiem |