| Nazwa | 102-8151 Przednie koło napinające do podwozia koła pośredniczącego gąsienicy |
|---|---|
| Twardość | HRC52-56 |
| aplikacji | Koparka gąsienicowa |
| Nr części | 102-8151 |
| Obróbka cieplna | Gaszenie |
| Podanie | Części podwozia Takeuchi |
|---|---|
| Model | TB125 |
| Imię | TB125 Zestaw gąsienic do minikoparek / ogniw gąsienic do Takeuchi |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| rozmiar | Śledź OEM ściśle |
| Podanie | Części podwozia Takeuchi |
|---|---|
| Model | TB015 |
| Imię | TB015 Zespół gąsienicy do minikoparki / zespół gąsienicy do Takeuchi |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Rozmiar | Ściśle przestrzegaj OEM |
| Nazwa | KOMATSU Spychacz D20 Sprocket Spycharka Podwozie Części Napęd splajnu Koło spychacza Części zamienne |
|---|---|
| Numer modelu | D20 |
| marki | Echoo |
| Marka OEM | Komatsu |
| Twardość | HRC52-56 |
| Podanie | Części podwozia Yanmar |
|---|---|
| Model | VIO30 |
| Imię | vio30 Zestaw gąsienic do minikoparek / ogniw gąsienic dla Yanmar |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| rozmiar | Śledź OEM ściśle |
| Nazwa | Wałek górny / nośny Yanmar VIO27-3 |
|---|---|
| Model części | VIO27-3 |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Warunek | Nowy |
| Technika | Odlew |
| Nazwa | D20 D21 D20A D21A D21P D20P Górny wałek nośny |
|---|---|
| Numer modelu | D20 D21 D20A D21A D21P D20P |
| marki | Echoo |
| Marka OEM | Komatsu |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pozycja | Ogniwo gąsienic LIEBHERR R900 R310 |
|---|---|
| break | ECHOO |
| Materiał | 35MnB |
| Produkcja | OEM |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Nazwa produktu | JCB KR32086B521 Gumowe koła CTL Ładowarka Koła Akcesoria podwozia |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Warunki | 100% nowy |
| Rodzaj | Część podwozia CTL |
| Nazwa produktu | Połączenie kolejowe B27-2A dla Yanmar mini digger przymocowanie stalowy tor |
|---|---|
| Materiał | 50Mn |
| Marka | dla Yanmara |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Zastosowanie | Do części podwozia minikoparek |