| Nazwa | SB550 SB580 Rolki gąsienicowe / dolna rolka Do części podwozia koparki Hanix |
|---|---|
| Modelu | SB550 / SB580 |
| rozmiar | Stosuj wymiary OEM |
| OEM | Hanix |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Nazwa | H36 Rolki gąsienicowe / dolne rolki do części podwozia koparki Hanix |
|---|---|
| marki | ECHOO |
| Modelu | H36 |
| rozmiar | Śledź wymiary OEM |
| OEM | Hanix |
| Nazwa | HANIX H15 minikoparka rolkowa H15A dolna rolka ECHOO Wysoka jakość |
|---|---|
| marki | ECHOO |
| Modelu | H15 H15A |
| OEM | Hanix |
| Proces | Kucie |
| Nazwa produktu | Odbojnik gumowy NPK C2C |
|---|---|
| Materiał | guma i stal |
| Gwarancja | 1 ~ 2 lata |
| Warunki | 100% nowy |
| Rodzaj | Części do maszyn budowlanych |
| Pozycja | Bufor gumowy |
|---|---|
| Model | Dynapac CA150 |
| Materiał | stal i guma |
| produkcja | ECHO |
| Incoterm | FOB/EXW/DDP/CIF |
| Pozycja | Bufor gumowy |
|---|---|
| Rodzaj | Podwozie walca drogowego |
| Kolor | czarny |
| Dostawa | 7 dni |
| Numer części | HAMM HD72 |
| Pozycja | Bufor gumowy |
|---|---|
| Model | Dynapac CC522 |
| Materiał | stal i guma |
| produkcja | ECHO |
| Korzyści | korek antywibracyjny/amortyzacja wstrząsów |
| Pozycja | Bufor gumowy |
|---|---|
| Numer części | HAMM HD75K |
| Materiał | stal i guma |
| Marka | Dla HAMMA |
| Wykorzystanie | Wymiana |
| Pozycja | Bufor gumowy |
|---|---|
| Model | Dynapac CC222 |
| Materiał | stal i guma |
| produkcja | ECHO |
| Incoterm | FOB/EXW/DDP/CIF |
| Pozycja | Bufor gumowy |
|---|---|
| Model | Dynapac CA15STD |
| Materiał | stal i guma |
| produkcja | ECHO |
| Incoterm | FOB/EXW/DDP/CIF |