| Nazwa produktu | Gumowy tor |
|---|---|
| Odporność na ścieranie | wysoki |
| Elastyczność | wysoki |
| Poziom | 86 |
| Szerokość | 320 mm lub 400 mm |
| Szerokość | 450 mm lub 18" |
|---|---|
| Spinki do mankietów | 58 lub 56 |
| Poziom | 86 |
| Amortyzacja | wysoki |
| Odporność na ścieranie | wysoki |
| Nazwa produktu | 93G1028 Segment śruby T870 |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Numer części | 93G1028 |
| Warunki | 100% nowy |
| Marka | Dla Bobcata |
| nazwisko | Zestaw napędowy torów dla Bobcat 341C Mini Digger |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiał | stali |
| Warunki | 100% nowy |
| Rodzaj poduszki | Zmiennik |
| Nazwa | Cylinder napinacza gąsienicy do elementu podwozia minikoparki Yanmar SV05 |
|---|---|
| Rodzaj poduszki | Zmiennik |
| Jakość | Wysoki |
| Wielkość | OEM |
| Kolor | czarny |
| Nazwa | JSA0070 Zestaw regulatora torów Mini Excavator Chassis Attachments |
|---|---|
| Materiał | 45 mln |
| Standardowy | - Tak, proszę. |
| Trwałość | Wysoki |
| technologii | Wykonanie kształtowania |
| Modelu | KMOATSU PC40FR-2 |
|---|---|
| Czas gwarancji | 1 rok |
| materiał | 40 mln 2 |
| aplikacji | Minikoparka KOMATSU |
| Kolor | Czarny |
| Modelu | Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in |
|---|---|
| rozmiar | Śledź OEM ściśle |
| materiał | Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in |
| aplikacji | Minikoparka KOMATSU |
| Kolor | Czarny |
| Odporność na ścieranie | Wysoki |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Elastyczność | Wysoki |
| Szerokość | 700 mm |
| Poziom | 100 mm |
| Odporność na ścieranie | wysoki |
|---|---|
| Trwałość | wysoki |
| Elastyczność | wysoki |
| Szerokość | 450 mm lub 18" |
| Poziom | 86mm |