| Product Name | 9312918 Front Idler |
|---|---|
| Application | For Mini Excavator |
| Condition | 100% New |
| Warranty | 1 Year |
| Port | Xiamen |
| Nazwa produktu | RB237-21309 Przednie koło napinające |
|---|---|
| Aplikacja | Do mini koparki |
| Stan | 100% nowego |
| Gwarancja | 1 rok |
| Port | Xiamen |
| Nazwa | Koło łańcuchowe do części zamiennych do dźwigów gąsienicowych Sany Scc3000 Scc2500 Koło napędowe OEM |
|---|---|
| Standard | Ściśle przestrzegaj OEM |
| Technologia | Kucie i casting |
| Twardość | HRC52-58 |
| Trwałość | Odporny na zużycie i odporny na korozję |
| Nazwa | Wyroby z gumowego toru nadające się do mocowania podwozia koparki A.X.I. FR300AA |
|---|---|
| Wielkość | 300x52,5Nx84 lub 320x54x82 |
| Materiały | Kauczuk naturalny |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Trakcja | Dobrze. |
| Nazwa | Gumowy tor do Aichi FR300 Mini Chassis Excavator |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Wielkość | 300x52,5Nx84 lub 320x54x82 |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa | Gumowy tor dla Airmana HM10G Mini Chassis Excavator |
|---|---|
| Materiały | Kauczuk naturalny |
| Warunki | 100% nowy |
| Odporność na rozdarcie | Silny |
| Zgodność | Koparka kompaktowa |
| Nazwa | Gumowa gąsienica 300x52,5Kx74 do mocowania podwozia minikoparki Airman AX22 |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Gumowy tor |
| Kolor | czarny |
| Specyfikacje | 300 x 52,5 K x 74 |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa | 300x52.5Kx76 Gumowe tory dla Airmana AX25-2 Mini części podwozia koparki |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Specyfikacje | 300 x 52,5 K x 76 |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa | Wyroby z gumy 300x52.5Kx76 dla Airmana AX30UR Mini Excavator Chassis Frame |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Specyfikacja | 300 x 52,5 K x 76 |
| Warunki | 100% nowy |
| Garnitur dla maszyny | Minikoparka |
| Nazwa | 300x52.5Kx78 Gumowe tory dla Airmana AX27U Kompaktowe części podwozia koparki |
|---|---|
| materialny | Kauczuk naturalny |
| Specyfikacje | 300 x 52,5 K x 78 |
| Warunki | 100% nowy |
| Trwałość | Wysoki |