| Nazwa | Bobcat T300 Sprocket 6 Hole 17 Części podwozia mini ładowarki do zębów |
|---|---|
| Otwory | 16H |
| Maszyna | Kompaktowa ładowarka gąsienicowa |
| Zęby | 17T |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | Potrójny kołnierz gąsienicowy Bobcat T300 Mini do części zamiennych do miniładowarek |
|---|---|
| Pakiet | Drewniane pudełko, drewniana paleta |
| Maszyna | Kompaktowa ładowarka gąsienicowa |
| Marka OEM | Ryś amerykański |
| rozmiar | Śledź OEM Strictly |
| Modelu | T200 |
|---|---|
| Maszyna | Kompaktowa ładowarka gąsienicowa |
| Twardość | HRC52-56 |
| materiał | 50Mn |
| Producent | Echoo |
| Nazwa | KOMATSU Spychacz D20 Sprocket Spycharka Podwozie Części Napęd splajnu Koło spychacza Części zamienne |
|---|---|
| Numer modelu | D20 |
| marki | Echoo |
| Marka OEM | Komatsu |
| Twardość | HRC52-56 |
| Nazwa | D20 D21 D20A D21A D21P D20P Górny wałek nośny |
|---|---|
| Numer modelu | D20 D21 D20A D21A D21P D20P |
| marki | Echoo |
| Marka OEM | Komatsu |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | CT331 CT333G KOŁA NAPĘDOWEGO |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Przednie koło pasowe |
| maszyna | kompaktowa ładowarka gąsienicowa |
| Twardość | HRC52-56 |
| Materiał | 50Mn |
| Nazwa produktu | 864 Silnik końcowy napędu |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Hydrauliczne silniki gąsienicowe / przekładnie główne |
| Kolor | czarny |
| Model | 864 |
| Marka | ECHO |
| Nazwa produktu | 239D3 Silniki hydrauliczne |
|---|---|
| Zastosowanie | Do części podwozia CTL |
| Model | 239D3 |
| Kolor | czarny |
| Kluczowe słowa | Silnik napędowy gąsienic / Silniki gąsienicowe |
| Nazwa produktu | 317G Silnik napędowy |
|---|---|
| Model | 317g |
| Kolor | czarny |
| Zastosowanie | Do kompaktowej ładowarki gąsienicowej |
| Kluczowe słowa | Silnik napędowy końcowy / silniki hydrauliczne |
| Nazwa produktu | 150TR Ostatnie napędy |
|---|---|
| Model | 150TR |
| Kluczowe słowa | Silnik napędowy gąsienic / Silniki gąsienicowe |
| Zastosowanie | Do części podwozia CTL |
| Kolor | czarny |