| Nazwa | Wałek górny KX61-3 |
|---|---|
| Część nr | KH60 |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Proces | Kucie |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa produktu | Koło zębate |
|---|---|
| Model | 908E |
| Słowa kluczowe | Wałk/przednie koło wdera/wdera |
| Maszyna | Wykopalnia |
| Incoterm | FOB/EXW/DDP/CIF |
| Nazwa | Wałek górny / nośny Yanmar VIO27-3 |
|---|---|
| Model części | VIO27-3 |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Warunek | Nowy |
| Technika | Odlew |
| Nazwa produktu | E0871162600 Zębatki |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Koło łańcuchowe/koło napędowe |
| Numer części | E0860161100 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | 50Mn |
| Name | Top Roller |
|---|---|
| Color | Black |
| Trwałość | Wysoki |
| Condition | 100% New |
| Twardota powierzchni | HRC52-58 |
| Opis | B27-2A Wałek górny |
|---|---|
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Zakończ | Gładki |
| materiał | 50 mln |
| Technika | Kucie |
| Nazwa produktu | 772652-37300-1 Wałek dolny |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Rolka podporowa/rolka dolna |
| Numer części | 772652-37300-1 |
| Materiał | 50Mn |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | E0860190030 Wałek dolny |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Włókno wspierające / podwoziające |
| Numer części | E0860190030 |
| Materiał | 50Mn |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Nazwa | D20 D21 D20A D21A D21P D20P Górny wałek nośny |
|---|---|
| Numer modelu | D20 D21 D20A D21A D21P D20P |
| marki | Echoo |
| Marka OEM | Komatsu |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | 864 Silnik końcowy napędu |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Hydrauliczne silniki gąsienicowe / przekładnie główne |
| Kolor | czarny |
| Model | 864 |
| Marka | ECHO |