| Nazwa produktu | KR40086521 Gąsienica gumowa |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Robić | John Deere |
| słowa kluczowe | Gumowe gąsienice/części podwozia |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online |
| Nazwa | Track Strażnik dla Hitachi Zax870 |
|---|---|
| MOQ | 2 sztuk |
| Materiał | stali |
| Gwarancja | 1 rok |
| Marka | ECHO |
| break | ECHOO |
|---|---|
| Czas gwarancji | 12 miesięcy |
| Materiał | 35MnB |
| Rodzaj | vogele pavare |
| kolor | czarny |
| Odporność na ścieranie | Wysoki |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Elastyczność | Wysoki |
| Szerokość | 320 mm lub 12" 59 cali |
| Poziom | 86 |
| Szerokość | 450 mm lub 18" |
|---|---|
| Spinki do mankietów | 58 lub 56 |
| Poziom | 86 |
| Amortyzacja | wysoki |
| Odporność na ścieranie | wysoki |
| aplikacji | Części podwozia Hyundai |
|---|---|
| Modelu | R35 - 7 |
| Nazwa | R35 - 7 Miniatura koparki gąsienicowej / połączenie gąsienicy z butem |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Szerokość stopki | 300 mm |
| Nazwa | EX100 Zespół gąsienic stalowych / łańcuch gąsienic do koparki Hitachi |
|---|---|
| Modelu | EX100 |
| Czas gwarancji | 1800 godzin |
| Magazynie | Tak |
| Proces | Odlew |
| Podanie | Części podwozia Hyundai |
|---|---|
| Model | R15-5 |
| Imię | R15-5 Nakładka gąsienicowa do minikoparki / łącznik gąsienicy ze stopką |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Szerokość śladu buta | 230 MM |
| Podanie | Części podwozia Yanmar |
|---|---|
| Model | VIO30 |
| Imię | vio30 Zestaw gąsienic do minikoparek / ogniw gąsienic dla Yanmar |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| rozmiar | Śledź OEM ściśle |
| Product Name | Track Chain |
|---|---|
| Keywords | Steel Track / Track Chain / Track Link |
| Application | For mini Excavator/digger |
| Condition | 100% New |
| Warranty | 1 Year |