| nazwisko | Yanmar YB501 Gumowe tory do komponentów podwozia mini wykopalni |
|---|---|
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |
| Kolor | czarny |
| Wielkość | 420x100x52 |
| Nowy Orr Stary | Nowy |
| Nazwa produktu | Gumowy tor 230x72x47 Pasuje do ramy podwozia mini wykopalni Yanmar B15-3 |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiał | Kauczuk |
| Poziom | 72 mm |
| Odporność na ścieranie | Wysoki |
| Nazwa | Gumowa gąsienica do elementu podwozia minikoparki Airman AX12-2 |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk |
| Wielkość | 230x96x31 lub 230x48x62 |
| Redukcja wibracji | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa | Airman AX08-2KT Kompaktowy bagnarz Gumowe elementy podwozia torów |
|---|---|
| Specyfikacja | 180x72x37 |
| Warunki | 100% nowy |
| Jakość | Wysoki |
| Konserwacja | Niskie |
| Nazwa | Do Airman AX35U Mini Excavator Rubber Track 300x52.5Kx86 Części podwozia |
|---|---|
| Wielkość | 300 x 52,5 K x 86 |
| Odporność na korozję | - Tak, proszę. |
| Trwałość | Wysoki |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Nazwa | 300x52,5Kx86 Gumowa gąsienica Airman AX36U Rama podwozia minikoparki |
|---|---|
| Wielkość | 300 x 52,5 K x 86 |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Konserwacja | Niskie |
| nazwisko | Gumowe tory dla Morooka MST 600 elementów podwozia z gumowymi torami |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiały | Kauczuk naturalny |
| Pojemność ładunkowa | Wysoki |
| Redukcja szumów | Dobrze. |
| Nazwa produktu | 400x86x49B do części zamiennych do podwozia gumowego CTL BOBCAT T590 |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Warunki | 100% nowy |
| Rodzaj | Część podwozia CTL |
| Nazwa | 200x72x48 Gumowe tory dla Aichi RV051 Kompaktowy ramy podwozia koparki |
|---|---|
| Wielkość | 200x72x48 |
| materialny | Kauczuk naturalny |
| Warunki | 100% nowy |
| Techniczne | Odlewanie/kucie |
| Nazwa | Aichi DM10 Mini Excavator Rubber Track 230X72X43 Część podwozia |
|---|---|
| Wielkość | 230x72x43 |
| Odporność na zużycie | - Tak, proszę. |
| Elastyczność | Świetnie. |
| Dostosowanie | Można je dostosować |